0

Életkor:

42

Értékelés (0 db):

Lombosi Melinda vagyok, 42 éves 5 éves korom óta különböző sportágakban versenyeztem, 16 sportágban indultam versenyeken. Jelenlegi sportom az erőemelés, világ-és Európa-bajnok, világ- és Európa-csúcstartó erőemelő vagyok. Kb. 300 emberrel foglalkoztam már erőemelő edzőként, versenyzőim 10 év alatt több, mint 100 magyar bajnoki címet, több, mint 300 magyar bajnoki érmet nyertek, számos országos csúcsot tartanak. Jelenleg én rendelkezem Európában a valaha volt legnagyobb fekvenyomással a női mezőnyben: 150 kg.

Aktuális sportszakmai végzettségemet tekintve: diplomás rekreáció szervező, erőemelő edző (középfokú), testépítés és fitness sportoktató.

Amiben segíthetek neked: jókedv, önbizalom, erő, sikeres élet lehetősége, versenyfelkészítés

- csoportos erőemelő edzés versenyzői
-csoportos erőemelő edzés szabadidős
- rekreációs edzés céljaidnak megfelelően -erőemelő versenyző személyi edzés -erőemelő szabadidős személyi edzés
-rekreációs személyi edzés
-online coaching erőemelés, vagy céljaidnak megfelelően összeállított személyre szabott edzés